Мандрівники терпіння (2020)

Фільм триллер, драма «Мандрівники терпіння (2020)»:

Інший раз пристрасть і любов приводять людину на шлях саморуйнування. У цьому нам належить переконатися на прикладі головного героя – модного фотографа Андрія Берга, кар'єра нестримно йде в гору. Наближається важлива для чоловіка виставка, від результатів якої залежатиме його майбутнє. Розуміючи, що йому потрібно стрибнути вище власної голови, щоб захід не провалилося, Андрій відчайдушно шукає вихід.

В цей момент доля зіштовхує його із чарівною Мариною – молодою актрисою, яка страждає від німоти і глухоти. Збираючись зробити її головною перлиною виставки, Андрій витрачає на це один день за іншим, не припиняючи тривалу фотосесію. В результаті Марина починає відчувати себе заручницею невгамовних амбіцій фотографа, що призводить до зовсім несподіваних результатів. В кінцевому підсумку обом героям належить зробити непростий вибір між ненавистю і любов'ю!

Дивитися фільм «Мандрівники терпіння (2020)» онлайн в HD якості

Фільм Мандрівники терпіння (2020) дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Мандрівники терпіння (2020) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн фільм і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Мандрівники терпіння (2020)