Катя і Блек всі серії

Серіал детектив «Катя і Блек »:

Катерина Шатрова капітан поліції, яка очолює забійний відділ, ризикуючи власним життям, допомагає у пошуку та затриманні небезпечного маніяка і вбивці Котова. Але після успішно проведеної операції та знешкодженні психопата на волі залишаються його дружки, один з яких стає тінню оперативницы. У планах злочинців жорстоке помсту. Але Каті пощастило, так як саме на той момент його переводять в обласний центр, де вона знайомиться з брутальним слідчим Андрієм Веселовым.

В групу, якою тепер керує Шатрова входять також талановита і всебічно розвинена особистість Василь Савчук та експерт-криминалистка Аріна Соболь. Але найголовніше, що в долі Катюші з'явиться вірний і самовіддану пес по кличці Блек. Відданий вихованець тепер завжди поруч і допомагає хазяйці у розкриття найбільш заплутаних злочинів. Кожен раз цей пес не перестає дивувати власницю, опиняюся «на висоті». Він той, хто знаходить самі непримітні і дрібні докази, переслідує ґвалтівників, злодіїв і вбивць, а також є кращою нянею для Лізи, Катіної дочки. Але чи так все насправді безпечно для Катерини, адже противники з минулого, ще не відмовилися від своїх злих намірів.

Серіал Катя і Блек 1-6, 7, 8 серія дивитися онлайн всі серії підрят 8 серий

Дивитися серіал «Катя і Блек » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Катя і Блек 8 серий онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Катя і Блек всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Катя і Блек онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Катя і Блек (2020)