Альоша всі серії

Мелодрама Альоша дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
4 серии
Премєра:
9 мая 2020
Країна:
Россия
Жанр:
военный, драма
Тривалість:
45 мин.

Серіал военный, драма «Альоша »:

Літо 1944 року. Дія військового фільму відбувається в розпал Другої світової війни, коли лідируючу позицію займає в кровопролитному протистоянні, впевнено наступає Радянська армія. Сюжет розвивається навколо білоруської наступальної операції «Багратіон», яка пізніше істориками буде названа наймасштабнішою за всю історію людства. Вона зіграє одну з важливих переломних моментів в цій війні. Якщо врахувати, що сили в цій боротьбі були зовсім нерівні. З одного боку, вишколені німецькі офіцери і солдати, озброєні по тим часам найдосконалішими автоматами і технікою.

Для них досягнення мети, це повне знищення ненависного ворога. Все заради перемоги. І цим вишколеним фашистським окупантам, відчувають себе на чужій Землі повноправними господарями протистоять відчайдушні і безстрашні російські партизани. Втомлені, напівголодні, виснажені нескінченними битвами і давно забули що таке тепло рідного дому. Але їм навіть не приходить в голову залишати своїх позицій. Адже ці люди, справжні герої, твердо пам'ятають, що позаду – Батьківщина. Відступати ніяк не можна і треба стояти до останнього.

Серіал Альоша 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підрят 4 серии

Дивитися серіал «Альоша » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Альоша 4 серии онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Альоша всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Альоша онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Альоша (2020)