Учень з Мінлун (2023)

Мелодрама Учень з Мінлун (2023) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
30 серій
Премєра:
10 грудня 2023
Країна:
Китай
Жанр:
мелодрама, комедія
Режисер:
Тривалість:
45 хв.

«Учень з Мінлун (2023)»:

Щоб краще розвивати потенціал учнів із проблемами в навчанні, середня школа Мінлун у Сіньчжоу створила 18-й випускний клас, який очолюють чудовий учитель англійської мови Лей Мін (Чжан Жо Юнь) і вчитель психології Сан Ся (Хуан Яо).

Лі Янь - звичайний старшокласник середньої школи Мінлун. Він втратив батьків ще в дитинстві і виховувався своєю хворою бабусею. Вона хотіла і наполягала на тому, щоб він вступив до університету, реалізував свої здібності, здійснить усі свої мрії. Однак Лі Янь планує кинути школу і почати заробляти, щоб утримувати сім'ю і вилікувати бабусю.

Лей Мін щосили намагається не допустити, щоб Лі Янь кинув навчання, і набирає інших учнів із різними труднощами до 18-го класу. Вчителі з точки зору освіти та психологічного консультування навчають учнів відповідно до їхніх здібностей. Допомагають їм розвивати хороші звички та вчать долати труднощі, покращувати сімейні стосунки та створити оптимістичний настрій, тим самим завойовуючи довіру та любов учнів.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Учень з Мінлун (2023)