Вантаж всі серії

Серіал кримінал «Вантаж »:

Потрібно зробити неможливе: дістати засекречені документи, цінні деталі військового виробництва або будь донорський орган? З цими завданнями, краще, ніж фельдъегере не впораються! Головні герої гостросюжетного серіалу: підполковник служби, Денис Логінів і його команда висококласних професіоналів, для яких не існує нерозв'язних завдань. І нехай у сучасному суспільстві технології займають ключову позицію, але не унікальні інновації, ні супутниковий зв'язок не дає повної гарантії повної конфіденційності.

Старий і перевірений спосіб з рук в руки залишається на сьогодні найбільш надійним способом передачі інформації. А якщо мова йде про державні таємниці, але рівних у збереженні конфіденційності всієї фельд'єгерській службі – просто немає. Вони скромне ланка, які повинні завжди залишатися в тіні, але при цьому грати найважливішу роль у забезпеченні безпеки рядових мирних жителів. В основу сюжету покладено справжні факти з прихованою практики цих унікальних фахівців. І доводиться лише здогадуватися, наскільки життя цих людей сповнені несподіванок і пригод. І незважаючи на всю небезпеку, завдання завжди буде виконано, можна в цьому не сумніватися.

Серіал Вантаж 1 - 21, 22, 23, 24 серія дивитися онлайн всі серії підрят 24 серії

Дивитися серіал «Вантаж » онлайн всі серії

Ви легально дивіться серіал Вантаж 24 серії онлайн безкоштовно, без підписок і СМС.
Серіал Вантаж всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Вантаж онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Вантаж (2012)