Свої (2017) всі серії

Мелодрама Свої (2017) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
36 серій
Премєра:
27 листопада 2017
Країна:
Росія
Жанр:
детектив
Тривалість:
45 хв.

Серіал детектив «Свої (2017)»:

"Свої" - це історія про представників різних сфер державних служб, яким доводиться спільно вирішувати найскладніші детективні завдання. Головні герої розслідує заплутані злочини, які простим поліцейським розкрити не по силам. В центрі уваги опиняється різношерста команда, у складі якої знаходиться і програміст, і судово-медичний експерт, і криміналіст, і відмінний психолог, і дізнавач, і, навіть, екстрасенс.

Хто б міг подумати, що кожен буде приносити неймовірну користь розслідування. Герої використовують свої сильні сторони і здібності, щоб докопатися до правди, яка, здається, десь поруч. При цьому, незважаючи на роботу в настільки засекречена команді, герої живуть звичайним людським життям, займаючись звичними для всіх нас сімейними справами і влаштовуючи особисте життя!

Серіал Свої (2017) 1-34,35,36 серія дивитися онлайн всі серії підрят 36 серій

Дивитися серіал «Свої (2017)» онлайн всі серії

Серіал Свої (2017) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Свої (2017) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Свої (2017)