Гранд 3 сезон (2020) всі серії

Серіал комедия «Гранд 3 сезон (2020)»:

Головна героїня на ім'я Ксенія є амбітною і цілеспрямованою дівчиною. Пропрацювавши близько року в шикарному готелі Гранд Леон їй нарешті вдалося завоювати довіру власника, який вирішив підвищити підлеглу. Зараз вона буде працювати не звичайної покоївки, а справжньою керуючої. При цьому на посаду дівчина вступає вже не в столичному готелі, а в сьогоденні парк-готелі "Гранд", який Лев Глібович вирішує побудувати за містом, недалеко від прекрасного лісу.

Разом з собою він завіт практично всіх членів колишньої команди, але, в готелі з'являться і нові особи. Одним з них стане рідна дочка Льва Глібовича — дівчина на ім'я Рита. Вона є досить розпещеної особливою, яка збирається незабаром стати дружиною відомого всім Олексія Зуенка. Дізнавшись про це Ксенія сильно засмутилася. До того ж з Ритою стосунки у неї не склалися з першого дня знайомства. Чи зможе головна героїня впоратися з емоціями і зберегти за собою посаду керуючої, або професія покоївки була її "стелею"?

Серіал Гранд 3 сезон (2020) 1- 18, 19, 20, 21 серія дивитися онлайн всі серії підрят 21 серия

Дивитися серіал «Гранд 3 сезон (2020)» онлайн всі серії

Серіал Гранд 3 сезон (2020) всі серії дивитися онлайн безкоштовно в хорошій 4K UHD якості! Щоб почати перегляд потрібно натиснути на кнопку в плеєрі і через кілька секунд почнеться відтворення відео. Зверніть увагу, що подивитися Гранд 3 сезон (2020) онлайн ютуб youtube, а також інші серіали і фільми ви можете не тільки на комп'ютері, але і на пристроях андроїд (Android), iPhone, iPad, SmartTV. Приємного перегляду, Друзі!
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Твій відгук на

онлайн серіал і саундтрек

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
» » Гранд 3 сезон (2020)