Ти мій всесвіт (2023)

Мелодрама Ти мій всесвіт  (2023) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
29 серій
Премєра:
26 травня 2023
Країна:
Таїланд
Жанр:
мелодрама, комедія
Режисер:
Тривалість:
45 хв.

«Ти мій всесвіт (2023)»:

У 2005 році пасажирка автобуса погодилася доглянути за немовлям попутниці, і так сталося, що їй довелося залишити крихітку собі та ростити, як рідну онуку. Уже 2023 року Кеу, яка виросла, сама дбала про бабусю Прай, працювала офіціанткою і кур'єром, щоб зібрати грошей на навчання. Маленьку сім'ю допікає бандит То, який вирішив викупити земельну ділянку під їхнім будинком за вкрай низьку ціну, що, звісно, не влаштовує ні Кеу, ні її бабусю.

Зовсім випадково відбувається знайомство офіціантки з вихідцем з багатої сім'ї Тіаном, коли він заступається за неї перед То і його зграєю. Між Кеу та її рятівником виникає симпатія, але парочці доведеться раз у раз відволікатися на вирішення проблем, які їм створює невгамовний То. На бік Прай та її онуки стає місцевий власник бару, у якого працює Кеу. Тіан дізнається про причину конфлікту, пов'язаного із землею, але ж і він шукає ділянку для свого проекту.

Дивитися серіал Ти мій всесвіт 2023 року онлайн у хорошій якості абсолютно безкоштовно і без реєстрації!

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Ти мій всесвіт (2023)