Звичайне життя (2023)

Мелодрама Звичайне життя (2023) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
36 серій
Премєра:
3 травня 2023
Країна:
Китай
Жанр:
драма
Режисер:
Тривалість:
45 хв.

«Звичайне життя (2023)»:

Пан Янь - стажист юридичної фірми Жунке. Там він зустрів групу молодих юристів-стажистів, таких як Цзо На, холоднокровну богиню, і Шу І Нань, відмінника.

Як адвокати-стажисти, вони не можуть ні провести судовий процес, довірений клієнтом, ні визначити напрямок і стратегію судового розгляду, але всі вони мають первісний намір поважати закон і сумлінно готувати матеріали та вносити пропозиції щодо кожного судового розгляду.

Під керівництвом старших юристів Лань Хуна, Ду Фей Юя та інших вони пережили різноманітні судові справи, билися пліч-о-пліч, навчалися один в одного і зміцнили свою піднесену віру в закон.

Ця група молодих юристів-стажистів наполегливо працювала, щоб захистити чесність і справедливість, і щосили намагалася переслідувати професійні ідеали, і, зрештою, виросла в групу чудових юристів та зробила свій внесок у юридичну кар'єру Китаю!

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Звичайне життя (2023)