Кур'єр (2023)

«Кур'єр (2023)»:

Со Ен Мін (Юн Чхан Ен) - молодий чоловік, який насилу зводить кінці з кінцями, працюючи таксистом. Намагаючись хоч якось заробити, він виявляється втягнутим у дивний бізнес, під назвою "таксі для привидів", де пасажирами є фантоми, і в його обов'язки входить виконання їхніх бажань.

Кан Джі Хьон (Пан Мін А) - привид, який волею долі виявився прив'язаним до таксі Йон Міна. Дівчина не пам'ятає ні свого імені, ні ким вона була в минулому житті, і не маючи змоги покинути машину, вона вирішує бути менеджером цього "таксі для привидів".

Так утворюється дивний тандем між таксистом і привидом, який обіцяє їм неймовірні пригоди: парочці доведеться виконувати різні бажання своїх пасажирів, починаючи від розборок з образами померлих, до переслідування серійного вбивці.

У цього божевільного дуету є помічник - До Гю Джин (Кім Мін Сок), лікар-трудоголік із відділення невідкладної допомоги. Пов'язаний незримими нитками з Йон Міном, він щодня стикається з трагедіями людей і відчуває наближення зловісних подій у відділенні, де люди перебувають на межі між життям і смертю.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Кур'єр (2023)