Пандора: сфабрикований рай (2023)

Мелодрама Пандора: сфабрикований рай (2023) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
16 серий
Премєра:
11 марта 2023
Країна:
Корея Южная
Жанр:
драма, триллер
Режисер:
Тривалість:
45 мин.

«Пандора: сфабрикований рай (2023)»:

Пьо Дже Хьон (Лі Сан Юн) - зразковий сім'янин і обдарований учений, який розробив нову технологію в галузі нейронних інтелектуальних патчів. Володіючи хорошими лідерськими якостями, але м'який і розсудливий, Дже Хьон уміло керує своєю компанією, що викликає захоплення в оточуючих. У політичному світі про нього починають говорити, як про наступного кандидата в президенти.

Хон Те Ра (Лі Джі А) - дружина Пьо Дже Хе Хена, у якої, здавалося б, ідеальне життя: коханий чоловік і чарівна дочка, до того ж чоловік балотується на пост президента.... але є одне АЛЕ... вона не пам'ятає свого минулого. Одного разу спогади повертаються, і все бездоганне життя Те Ра руйнується. Ситуація виходить з-під контролю, і тепер, щоб захистити свою сім'ю і вгамувати жагу помсти, вона повинна стати першою леді Кореї.

Го Хе Су ( Чан Хі Джин ) - популярна ведуча YBC. Зовні впевнена та самодостатня, вона має своє болюче минуле, таємниці якого намагається розгадати.

Чан До Джин (Пак Кі Ун) - чоловік Го Хе Су. Він керує IT-компанією "Haechi" і є найкращим другом Дже Хе Хена. Ще з часів коледжу друзі підтримували один одного, але До Джину знайомий смак поразки.

Ко Сон Чан (Пон Тхе Гю) - останній із трійці друзів з часів коледжу. Зараз він є директором з розробок у "Haechi", і з відчайдушною наполегливістю займається дослідженнями в галузі розробки інтелектуальних патчів, що є основною технологією компанії.

  • 80
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Пандора: сфабрикований рай (2023)