Аромат кохання (2022)

Мелодрама Аромат кохання (2022) дивитися онлайн в хорошій якості
Добавлено:
14 серий
Премєра:
2022
Країна:
Китай
Жанр:
мелодрама
Режисер:
У ролях актори:
Тривалість:
30 мин.

«Аромат кохання (2022)»:

Про що дорама Аромат кохання? Дорама "Аромат кохання" розповість про життя двох молодих людей. Юний хлопець Су Ін Хі та першокурсниця Мін Хи Дже. Дівча навчається у хорошому університеті, а живуть герої у гуртожитку. Але хлопець не так хотів, адже так сталося через його батька. Хоча побувавши тут день, він уже став по-іншому ставитись до гуртожитку. Тому що тут знайшов багато друзів, а також сусіди відмінні. Хлопцеві припала до душі та дівчинка.

Герой ще працює в аеропорту, там вони вперше зустрілися. Тільки їхні взаємини псується в той момент, коли Су Ін Хі дізнається про страшну таємницю героїні. Це змінило їхнє спілкування, тому що герою не приємна така ситуація. Хлопець запропонував їм більше не спілкуватись, але та відмовилася. Він намагається знайти людину, яка з ним поміняється місцями. Тільки ось знайти таку людину виявилося дуже складно. Тому йому доводиться йти війною на сусідку. Якось завдяки ситуації, що склалася, вони разом заснули, на одному ліжку.

  • 0
Ви вже всі подивилися? Пропонуємо вам поділиться своїми враженнями від побаченого! Ваш відгук буде корисний глядачам, які ще тільки збираються подивитися цей фільм.
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
MDRAMY.com » Серіали дорами » Аромат кохання (2022)